Start Konferencje krajowe XII MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA "SPOŁECZEŃSTWO SIECI - GOSPODARKA SIECIOWA W EUROPIE ŚRODKOWEJ I WSCHODNIEJ"

XII MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA "SPOŁECZEŃSTWO SIECI - GOSPODARKA SIECIOWA W EUROPIE ŚRODKOWEJ I WSCHODNIEJ" PDF Drukuj Email

Z wielką przyjemnością pragnę zaprosić Państwa na XII Międzynarodową Konferencję Naukową "Społeczeństwo sieci - gospodarka sieciowa w Europie Środkowej i Wschodniej", która odbędzie się w dniach 16-18 maja 2011 roku w malowniczym Nałęczowie. Organizatorem konferencji jest Katedra Mikrostruktur Społecznych i Współczesnych Teorii Socjologicznych (Instytut Socjologii)  Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła w Białej Podlaskiej.

Tematyka konferencji podzielona została na następujące bloki tematyczne:
I. Społeczeństwo sieci w teorii i praktyce
II. Gospodarka sieciowa, e-rozwój, globalny kryzys
III. Sieciowość procesów, struktur, organizacji
IV. Kultura, dystrybucja, konsumpcja

Konferencja otrzymała honorowy patronat Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego oraz Ukraińskiego Towarzystwa Socjologicznego.
Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej - http://www.kul.pl/1679.html
W załączeniu przesyłam ulotkę informacyjną. W kwestii wszelkich pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.

Agnieszka Mozyro
Sekretarz Konferencji

Ulotka informacyjna (Microsoft Word)

Copyright © 2017 Open Source Matters. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Portal Nowa Politologia

www.nowapolitologia.pl