Szanowni Państwo,

na stronie KPOŚ (w dziale PPOŚ/Kolejne wydania) udostępniliśmy elektroniczne wersje wydań czasopisma Przeglądu Prawa Ochrony Środowiska z całego 2012 roku. Zapraszamy do lektury.

 

Uprzejmie informuję, że dyżur Pana Prof. B. Rakoczego w dniu 4 grudnia br. rozpocznie się wyjątkowo o godz. 12.30.

 

Szanowni Państwo!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza katedra otrzymała zaproszenie na konferencję naukową połączoną ze zjazdem katedr prawa ochrony środowiska - pod hasłem "Problemy wdrażania systemu Natura 2000 w Polsce", która odbędzie się w 2013 roku. Poniżej zamieszczamy informacje organizatorów - Zakładu Prawa Ochrony Środowiska WPiA Uniwersytetu Łódzkiego oraz Katedry Prawa Ochrony Środowiska WPiA Uniwersytetu Szczecińskiego - dotyczące tego wydarzenia i zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Szczecin - konferencja 2013

 

Uprzejmie informuję, że seminarium doktoranckie pod kierunkiem Pana Prof. B. Rakoczego odbędzie się w sobote, 27 października br. o godz. 14.00 w sali 26. Zapraszam.

 

Uprzejmie informuję, że Pan Profesor Bartosz Rakoczy wyznaczył termin spotkania organizacyjnego dla studentów studiów stacjonarnych - seminarzystów na wtorek, 16 października br. o godz. 12.00 w sali 26. Proszę o przybycie.

 

Szanowni Państwo!

 

Informujemy, że w dniach 25-27.10.2012 r.w Urszulinie będzie miała miejsce konferencja naukowa: „Administracja publiczna a ochrona przyrody – zagadnienia społeczne, ekonomiczne oraz prawne”, ogranizowana przez Instytut Administracji, Samorządu i Prawa Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

Szczegóły są dostępne na stronie konferencji

Serdecznie polecamy to wydarzenie!

 

wierzbowski rakoczy prawo ochrony srodowiskaNakładem wydawnictwa Lexis Nexis ukazało się piąte - zaktualizowane i uzupełnione - wydanie podręcznika "Prawo ochrony środowiska. Zagadnienia podstawowe" autorstwa B. Wierzbowskiego i B. Rakoczego.

Opracowanie składa się z czterech części. Część pierwsza obejmuje zagadnienia podstawowe, w tym problematykę ochrony środowiska w prawie europejskim. Część druga zawiera omówienie najistotniejszych instytucji prawa ochrony środowiska. Część trzecia przedstawia rozważania dotyczące ochrony głównych elementów przyrodniczych, czwarta zaś dotyczy materii gospodarowania odpadami. Publikacja jest adresowana przede wszystkim do studentów prawa, administracji i ochrony środowiska, ale również do osób zajmujących się zawodowo ochroną środowiska oraz pracowników administracji publicznej.

 

Sonda

W jak dużym stopniu dbasz o środowisko?
 

Nasze publikacje:

Aktualnie na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Statystyki