Pierwszy magister wojskoznawstwa

Pierwszy magister wojskoznawstwa i członkowie komisji egzaminacyjnej; Toruń, 24 maja 2017 r.Miło nam poinformować, że 24 maja 2017 r. w naszym Instytucie obroniono pierwszą pracę magisterską napisaną przez studenta kierunku wojskoznawstwo. Pan Jacek Bilski, student niestacjonarnego wojskoznawstwa, obronił swoją pracę Ośrodek Szkolenia Podoficerów i Młodszych Specjalistów Artylerii 1965-1974 (historia, system szkolenia bojowego) - napisaną pod opieką dr. hab. Macieja Krotofila - tym samym stając się pierwszym magistrem wojskoznawstwa.
Warto wspomnieć, że Pan Jacek na co dzień jest przewodnikiem w Muzeum Artylerii w Toruniu - Oddziale Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy.