Kursy dokształcające

Wydział Nauk Historycznych UMK prowadzi płatne kursy dokształcające dla wszystkich osób zainteresowanych historią, archiwistyką i informacją naukową posiadających maturę z dowolnego przedmiotu.

Celem kursów jest pogłębienie wiedzy słuchaczy z zakresu proponowanych w ofercie tematów poprzez udział w wykładach i konwersatoriach prowadzonych przez pracowników naukowych Wydziału Nauk Historycznych.

Warunkiem ukończenia kursu jest wniesienie przez słuchacza opłaty za uczestnictwo oraz uczęszczanie na zajęcia. Odbycie kursu poświadczane jest przez Wydział Nauk Historycznych specjalnym certyfikatem.

Kursy organizowane są w częstotliwości zależnej od ilości napływających zgłoszeń dla grup liczących od 20 do 25 osób. Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele w czasie jednego (kurs 15 h) lub dwóch dwudniowych zjazdów (kurs 30 h).

Więcej szczegółów uzyskać można u:

mgr Anna Łuczak

tel: + 48 (56) 611-23-62
tel/fax: + 48 (56) 611-37-74

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps hosting Valid XHTML and CSS. Projekt serwisu: Przemysław Krysiński. Administracja: IHiA UMK.