Wszechnica Akademicka - inicjatywa dla szkół ponadpodstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego
Środa, 17 Wrzesień 2014 08:58

Zajęcia Wszechnicy Akademickiej skierowane są do nauczycieli historii i wiedzy o społeczeństwie województwa kujawsko-pomorskiego oraz ich uczniów zainteresowanych historią ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

W celu:

• kształtowania i rozszerzania ich zainteresowań i pasji z zakresu szeroko rozumianej historii i humanistyki,
  • przygotowania do egzaminu gimnazjalnego z historii i wiedzy o społeczeństwie oraz konkursów wojewódzkich: Gimnazjalnego z Historii oraz Humanista roku 2017,
  • przygotowania do matury z historii i wiedzy o społeczeństwie oraz Olimpiady Historycznej.

Termin spotkań: ostatnia środa miesiąca, godz. 16. 30

Miejsce: Collegium Humanisticum, Toruń, ul. W. Bojarskiego 1

Zapraszamy na zajęcia uczniów wraz ze swoimi nauczycielami!

Poprawiony: Wtorek, 11 Kwiecień 2017 12:55